EN

247®Studio to interdyscyplinarne studio projektowe, stworzone przez dwóch przyjaciół i pasjonatów dobrego designu – Oskara Podolskiego i Karola Imiałkowskiego.

Dwie indywidualności, dwa światy, dwa sposoby projektowania, jedno studio. 247®Studio. Łączy nas
pasja i przyjaźń. Razem robimy rzeczy, w które wierzymy: niezależnie od tego, czy jest to kampania dla
globalnej korporacji, branding dla lokalnej marki, czy akcja charytatywna.

Razem realizujemy projekty
brandingowe zarówno dla lokalnych,
jak i międzynarodowych firm.

Zajmujemy się kompleksowym tworzeniem i rozwijaniem marek: od pracy koncepcyjnej, przez projektowanie identyfikacji wizualnej, webdesign, produkcję foto / video, aż po niesztampowe akcje promocyjne czy wydanie książki czy stworzenie muralu.

Mamy bogate doświadczenie w pracy dla różnych branż. Nie ograniczamy się do jednej, bo kręcą nas wyzwania. Wierzymy, że dobry branding zaczyna się od dokładnego poznania produktu lub usługi i zrozumienia potrzeb klientów. Wykorzystujemy nowoczesne narzędzia, ale cenimy też tradycyjne projektowanie oraz pracę manualną. Mieszamy różne style i estetyki, pozostajemy jednak wierni zasadzie, że mniej znaczy więcej.

W biznesie stawiamy na partnerskie relacje i szczerość. Otwarcie mówimy „nie”, bo zależy nam na autentycznej komunikacji. Uczymy się od naszych klientów, a oni od nas. Dbamy o rozpoznawalność i wspieramy się nawzajem w osiąganych sukcesach. Swobodę działania wykorzystujemy w kreatywny sposób. Tworzymy zindywidualizowane, niepowtarzalne projekty z myślą o Twojej marce.
Kompleksowo zajmujemy się brandingiem
– tworzymy identyfikację wizualną marki, zajmujemy
się webdesignem, projektujemy opakowania
i materiały drukowane.

Powierzasz nam wizerunek swojej marki, a my projektujemy strategię działania i wcielamy ją w życie. Piszemy od nowa historię Twojego brandu. Budujemy nowe marki i rozwijamy istniejące. Na każdy projekt patrzymy w kontekście większej całości, jaką stanowi produkt lub usługa, którą oferujesz. Wierzymy, że marka komunikuje na różnych płaszczyznach, a naszym zadaniem jest sprawić, by była to komunikacja spójna i skuteczna.

Projektujemy estetyczne i funkcjonalne rozwiązania. Cenimy minimalizm i prostotę, choć są najtrudniejsze do osiągnięcia. Wyprzedzamy trendy, projektując w sposób, który za jakiś czas stanie się masowy. Nie lubimy utartych ścieżek – wolimy wyzwania. Mamy otwarte głowy i świeże pomysły. Tak, jesteśmy utalentowani, ale dodajemy do tego ciężką pracę, lata doświadczeń z bardzo różnymi klientami i motywację do nieustannego rozwoju.

Sprawdź nasze realizacje

Rzeczy które możemy dla Ciebie wykonać


Mamy przyjemność
pracować ze świetnymi ludźmi.

Czujesz, że się dogadamy?
Poznaj nas bliżej.

Oskar Podolski Art Director / Współwłaściciel

Wydawało mu się, że powinien zostać architektem, ale po 3 latach nad deską kreślarską poczuł, że ma ochotę trzymać ołówek w dłoni z zupełnie innego powodu. Finalnie skończył edukacje w łódzkiej Akademii Sztuk Pięknych. Projektant multidyscyplinarny. W 247®Studio odpowiedzialny za identyfikacje wizualną i wizerunek marki.

Karol Imiałkowski Art Director / Współwłaściciel

Projektant graficzny oraz project manager. W każdej z tych ról czuje się dobrze i każda na swój sposób go definiuje. W 247®Studio realizuje projekty z zakresu komunikacji wizualnej, brandingu oraz webdesignu.

Anna Małkowska Marketing & New Business Manager

Absolwentka nauk społecznych i PR na Uniwersytecie Warszawskim. Przez ostatnie dwa lata pełniła funkcję dyrektor kreatywnej w agencji Re:Public, gdzie miała przyjemność pracować m.in. z Oliviero Toscanim przy kampanii firmy Roleski. Wcześniej, przez ponad dziesięć lat, odpowiadała za komunikację wielu marek modowych i instytucji kultury, a także zarządzała dużymi projektami eventowymi. W 247®STUDIO zajmuje się kontaktami z klientami oraz działaniami związanymi z komunikacją marketingową i PR.

Bartłomiej Konopka Web Developer

Początkowo zajmował się webdesignem, obecnie skupia się głównie na programowaniu stron i aplikacji internetowych. Absolwent Politechniki Łódzkiej na specjalności Grafika Komputerowa i Multimedia. Przez ostatnie 7 lat współpracował z kilkunastoma firmami jako podwykonawca ponad 200 projektów. W 247®Studio odpowiedzialny za wdrażanie projektów stron internetowych.

Maciej Wajde Project Manager

Pochodzi z Wielkopolski, jednak prywatne koleje losu przywiodły go do Trójmiasta. Pasjonat organizowania rzeczywistości, współpracy z ludźmi i zarządzania. Jest fanem porządkowania nieładu i planowania. Nie wyobraża sobie życia bez kalendarza, notesu i Excela. Większość znajomych i współpracowników uważa go za niepoprawnego optymistę, oazę spokoju i MacGyver’a młodego pokolenia. W jego słowniku nie ma słowa “niemożliwe” a najbardziej lubi mierzyć się z wyzwaniami, które z pozoru za takie uchodzą.

Rafał Stempczyński Graphic Designer

Absolwent gdańskiej ASP wyspecjalizowany w typografii i grafice edytorskiej. Studiował również fotografię i Design Managment na SGH i w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego, co razem z doświadczeniem pracy w zespołach projektowych i marketingowych kilku dużych firm, pozwala mu na całościowe i wyważone projektowanie, łączące wysokie wymagania estetyczne i kontekst biznesowy.

Masz projekt do zrealizowania? Porozmawiajmy. Napisz do nas.